UberEATS kod promocyjny

dodaj kod eats-cbvncue w aplikacji, aby otrzymać 15 zł na posiłek!

 

kod promocyjny ubereats

 

KOD PROMOCYJNY UberEATS

dodaj kod eats-cbvncue w aplikacji, aby otrzymać 15 zł na posiłek!

 

UberEATS w Warszawie!

W końcu się doczekaliśmy! Znowu Uber zaczyna oferować swoje usługi w naszej Stolicy. Czym tym razem nas zaskoczy? Jest to UberEATS. Aplikacja ta jest pośrednikiem pomiędzy restauracjami, a klientami. Co wyróżnia aplikację na tle innych podobnych serwisów oferujących zamawianie posiłków online? Na pewno jest to czas dostawy. Jak sam UberEATS się reklamuje posiłek do nas zostanie dostarczony do 40 minut. Jest to zdecydowanie ogromna zaleta tej aplikacji, obecnie przy zamówieniu bez osobistego kontaktu z restauracją czas dostawy był nieznany i niejednokrotnie byliśmy zmuszeni do czekania na dostarczenie jedzenia 2h. Kolejną zaletą jest to,  że podobnie jak przy starcie aplikacji usług transportowych możemy wykorzystać UberEATS kod promocyjny do uzyskania rabatu -15 zł na dowolny posiłek dostępny przez restaurację.

UberEATS jak się spisuje?

Aplikacja dopiero co ruszyła w Warszawie i tylko tu – ale jak zapewniają twórcy systematycznie będzie rozszerzana działalność wśród innych miast w Polsce. Jak pierwsze wrażenia po starcie w Warszawie? Pierwsi klienci w pierwszej kolejności chwalą wygodę i czas dostawy. Sporo osób również zauważyło, że dostępne są restauracje, który wcześniej nie oferowały dostawy, co bardzo cieszy klientów., którzy nie mogli zażyczyć sobie dostawy ulubionego jedzenia do domu.

Korzystać z aplikacji można codziennie od 11 do 23. Opłata za dostawę jest stała – wynosi 7,99 zł, ale bez minimalnej kwoty, więc nie ma problemu, który można spotkać w wielu restauracjach dotyczący minimalnej kwoty.

Zniżka UberEATS

kod promocyjny UberEATS » eats-cbvncue