Uber Wrocław

Uber Wrocław

twój kod promocyjny: cbvncue

wystarczy podać kod w aplikacji w zakładce promocje

 

 

Szukasz elastycznego i opartego na przejrzystych zasadach sposobu na dorobienie sobie do pensji? Dysponujesz wolnym czasem oraz samochodem i lubisz kontakt z ludźmi? Jeżeli na powyższe pytanie odpowiedziałeś tak, to koniecznie już dziś zarejestruj się jako kierowca Uber. Możesz w ten sposób wozić pasażerów po Wrocławiu, zarabiając proporcjonalnie do zaangażowania, jakie wykażesz.

 

Uber Wrocław, czyli praca bez szefa ale za to z kuszącymi zarobkami

Zależnie od tego, jak dużą ilością czasu dysponujesz, możesz traktować Uber jako swoje główne bądź dodatkowe źródło dochodu. Masz do dyspozycji elastyczne godziny pracy, których wymiar określasz samodzielnie. Nie obowiązują Cię żadne limity i nikt nie narzuca ani czasu spędzonego w dyspozycji aplikacji ani też rejonu w jakim obsługujesz klientów. Możesz więc w ten sposób zarobić dodatkowe środki na wymarzone wakacje czy szybciej spłacić ciążący na koncie kredyt. Jeżeli zaangażujesz się w pracę przez większą ilość czasu, to kwota jaka wpłynie na Twoje konto zaskoczy Cię swoją wysokością. Pieniądze są wypłacane w systemie tygodniowym.

 

Aby otrzymać 20 zł na darmowy przejazd Uber Wrocław wpisz kod: ed5u5bajue

 

Uber Wrocław

Pasażerowie mogą liczyć nie tylko na wygodną i godną zaufania formę obsługi ale również konkurencyjne ceny. Dodatkowo, każdy, kto wpisze do aplikacji, zainstalowanej na swoim smartfonie Uber kod, będzie mógł liczyć na dodatkowy rabat na przejazd. Takie rozwiązanie trudno znaleźć w wiodących firmach taksówkarskich.

 

Uber dla przedsiębiorców

Jeżeli pracownicy Twojej firmy często podróżują po terenie danego miasta, to Uber może okazać się dla nich idealnym środkiem transportu – po podliczeniu wszystkich kosztów związanych z utrzymaniem floty, kalkulacja będzie przemawiać na korzyść omawianej aplikacji. Ty, jako zarządca, masz możliwość śledzenia wszystkich przejazdów i opłat z nimi związanych, za pomocą funkcjonalnego i intuicyjnego pulpitu. Będziesz mógł w ten sposób łatwo optymalizować wydatki, korzystać z przejrzystego systemu raportowania a także dostosowywać treść zleceń do określonych przez potrzeby firmy wytycznych.

 

Aplikacja czynna 24/7

Uber zapewnia możliwość obsługi klientów przez całą dobę. Należy jednak pamiętać zawsze o tym, iż godzina odbioru klienta będzie uzależniona od dostępności kierowców i bieżących zleceń, jakie realizują. Nie musisz się martwić przestojami w godzinach nocnych. Kierowcy, chcący dorobić sobie w ramach tego typu zleceń, zawsze znajdą Cię i chętnie obsłużą, powiększając swój zysk. System działa sprawnie, nie zawiesza się i umożliwia precyzyjne wskazanie lokalizacji klienta, poprzez system GPS, dostępny w każdym smartfonie. Jeżeli zależy Ci na szybkim przejeździe w godzinach szczytu, to na kilka minut przed złożeniem zamówienia, sprawdź jaki jest szacowany czas przybycia kierowców na wskazane miejsce. Pozwoli to znacznie lepiej zaplanować kolejne minuty Twojego, jakże cennego czasu.

 

Aby otrzymać 20 zł na darmowy przejazd Uber Wrocław wpisz kod: ed5u5bajue

 

Społeczność budowana na zaufaniu

Aplikacja Uber działa w oparciu o ideę przejrzystości i zaufania. Po każdym, zrealizowanym zleceniu, kierowca ocenia rzetelność pasażera a pasażer ocenia profesjonalizm kierowcy. Dzięki temu, budowana na temat danego użytkownika opinia, ma pokrycie w rzeczywistych doświadczeniach i zdarzeniach, których był uczestnikiem. Jeżeli więc okaże się, że kierowca nie wykazał się odpowiednią kulturą czy uczciwością, to należy to wyrazić w opinii. W przypadku powtarzających się tego typu zdarzeń, może to prowadzić do wykluczenia go ze społeczności. Podobnie ma się sytuacja z nieuczciwymi klientami. Obsługa aplikacji jest banalnie prosta a jej interfejs przyjazny i czytelny.