Uber Warszawa

Uber Warszawa

twój kod promocyjny: cbvncue

wystarczy podać kod w aplikacji w zakładce promocje

 

 

Często zdarza się tak, że szybkie znalezienie taksówki w Warszawie, przy zachowaniu rozsądnych cen obsługi, bywa trudne. Osoby, które nie lubią jeździć po mieście własnym samochodem, wcale nie są skazane na komunikację miejską. Czasem zdarza się, że z uroczystej kolacji czy spotkania z przyjaciółmi wracasz po spożyciu alkoholu. Prowadzenie pojazdu w takiej sytuacji jest nieodpowiedzialne i co najważniejsze karalne a to, jak taksówkarze traktują pijanych klientów zostało już potwierdzone nie jednym, rażącym przykładem. Znacznie bezpieczniejszą i godną uwagi, jest opcja jaką ma do zaoferowania Uber. Ta nowoczesna i przełomowa aplikacja, kojarzy potencjalnych klientów z kierowcami, należącymi do tej społeczności i pozwala im na spotkanie się we wskazanym miejscu i we wskazanym czasie.

Aby otrzymać 20 zł na darmowy przejazd Uber Warszawa wpisz kod: ed5u5bajue

Jak działa Uber Warszawa

Stolica jest objęta systemem Uber, który oferuje alternatywę dla komunikacji miejskiej i usług taksówkarzy. Uber to aplikacja na smartfony, którą instalują na swoich telefonach osoby, chcące skorzystać z przejazdu oraz kierowcy, deklarujący chęć obsługi zgłaszających się osób. Klient wpisuje do systemu zlecenie określając miejsce początkowe i docelowe. Kierowcy, znajdujący się w najbliższej okolicy otrzymują powiadomienie o zgłoszeniu i ten, który zadeklaruje się do jego wykonania, będzie mógł wykonać zlecony kurs. System jest banalnie prosty i sprawdza się głównie z tego powodu, iż kojarzy podmioty znajdujące się w niedużej odległości. Ponadto warto zaznaczyć, iż aplikacja Uber wysyła po każdorazowym zleceniu zapytanie o jakość jego wykonania. Klient ocenia sposób obsługi kierowcy a kierowca ocenia sposób zachowania i rzetelność klienta.

 

Co z płatnością?

W przypadku klientów, płatność jest ściągana ze wskazanego przez nich konta automatycznie, po każdym, wykonanym zleceniu. Rejestrując się w aplikacji, ustawiane są parametry z tym związane. Tak więc, korzystając z Ubera nie musisz się martwić tym, czy posiadasz w danej chwili gotówkę bądź kartę. Z perspektywy kierowcy wygląda to następująco – wszystkie wykonane w danym tygodniu zlecenia są sumowane a należny za nie zysk, wypłacany na konto, wskazane przez kierowcę. Te przejrzyste zasady są z korzyścią dla obu stron.

 

Uber Warszawa kod promocyjny

Konkurencyjne ceny oraz łatwość kontaktu z kierowcą znajdującym się nieopodal to nie jedyne zalety aplikacji. Pobierając odpowiedni Uber kod, masz możliwość znacząco obniżyć koszty swojego przejazdu. Wystarczy jedynie, że wpiszesz w odpowiedniej rubryce ciąg znaków, stanowiących kod (miejsce to znajdziesz w swojej aplikacji) a będziesz mógł cieszyć się rabatem na przejazd.

 

Aby otrzymać 20 zł na darmowy przejazd Uber Warszawa wpisz kod: ed5u5bajue

 

Dlaczego warto korzystać z aplikacji Uber?

Mieszkańcy stolicy mogą sobie z powodzeniem stworzyć sieć zaufanych przewoźników, którzy zapewnią im pożądany komfort. Jeżeli zaś bywasz w stolicy okazjonalnie, to łatwość poruszania się po mieście, za pośrednictwem społeczności Uber, będzie znacznie większa. Możesz liczyć na profesjonalną obsługę, obejmującą nie tylko przewóz ale także miłą rozmowę czy rady na temat tego, co naprawdę warto zobaczyć w stolicy. Będąc stałym użytkownikiem aplikacji, masz także szanse na poznanie ciekawych ludzi i nawiązanie nowych kontaktów – zarówno jako pasażer jak i kierowca. Postaw na system, opierający się na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych i ciesz swobodą dostępu do pełnej infrastruktury miejskiej. Jako kierowca możesz podreperować swój budżet, pracując całkowicie niezależnie i samodzielnie. Zlecenia przyjmujesz bowiem jedynie wtedy, gdy masz możliwość ich wykonania.