Uber Poznań

Uber Poznań

twój kod promocyjny:  cbvncue

wystarczy podać kod w aplikacji w zakładce promocje

 

 

Uber wkroczył na polski rynek i podbił serca szerokiego grona klientów, Nie dość, że pozwala na komfortowe przejazdy w szybkim czasie to jeszcze umożliwia przynależność do społeczności, która doskonale rozumie ideę życia miejskiego. Jeżeli nie chcesz jeździć komunikacją zbiorową a ceny taksówek Cię przerażają, to postaw na konkurencyjnego Ubera. Z drugiej strony, jeśli masz wolny czas i samochód do dyspozycji a chciałbyś zarobić, to zarejestruj się jako kierowca a zyskasz dodatkowe źródło dochodu.

 

Aby otrzymać 20 zł na darmowy przejazd Uber Poznań wpisz kod: ed5u5bajue

 

Uber Poznań – oszczędność i optymalizację poznaniacy mają we krwi

Chciałbyś wygodnie przemieszczać się po Poznaniu ale koszt przejazdu ma dla Ciebie duże znaczenie? Zrezygnuj z codziennego wsiadania do własnego samochodu i postaw na Uber kod promocyjny. Za jego pośrednictwem zyskasz odczuwalny rabat na przejazd. Jak skorzystać z opcji zniżki? Po pierwsze musisz zainstalować aplikację Uber na swoim smartfonie. Następnie rejestrujesz się i we wskazanym przez system polu, wpisujesz pobrany Uber kod. Skąd uzyskać treść kodu zniżkowego? Dostępny jest powszechnie w sieci. Kolejny krok to zamówienie przejazdu i odbycie go. System samodzielnie pobierze od Ciebie opłatę – musisz jedynie wskazać, jakie konto bądź karta zostaną nią obciążone. W krajach, w których system działa już od dłuższego czasu, klienci mają możliwość płacenia za przejazdy gotówką. W naszym kraju, jak na razie, jest to opcja niedostępna.

 

Kierowca do zadań specjalnych i tych codziennych

Jeździsz dużo po mieście? Masz wolny czas i chcesz dorobić? Zarejestruj się jako kierowca Ubera a będziesz mógł przewozić ludzi przy okazji swoich tras bądź z łatwością uzyskać dodatkowe wpływy. Połączysz się z potencjalnymi klientami za pomocą specjalnej aplikacji, która poinformuje Cię, kto w najbliższej okolicy potrzebuje transportu i gdzie zamierza jechać. Jeżeli odpowiada Ci to zapytanie, to rezerwujesz zlecenie, umawiasz się z klientem i obsługujesz go na wskazanej trasie. Po zakończeniu usługi, wystawiacie sobie nawzajem opinie a system automatycznie ściąga pieniądze z konta osoby przewożonej. Ty zaś otrzymujesz wypłatę za przebyte kursy w systemie tygodniowym. System automatycznie informuje także o tym, jaki kierowca przyjął konkretne zlecenie. Klient otrzymuje informacje, obejmującą typ samochodu, nr rejestracyjny oraz szacowany czas przyjazdu. Dodatkowe powiadomienie pojawia się także na chwilę przed planowaną godziną spotkania. Uber cechuje się dużą swobodą, zarówno dla kierowców jak i klientów i jest to cecha, która znacząco wyróżnia go na tle konkurencji.

 

Czy to rozwiązanie jest bezpieczne?

Społeczność, tworzona przez Uber jest środowiskiem, które tworzy zespół zaufanych osób. Każdorazowo klient oraz kierowca oceniają przebyty kurs, dzięki czemu, wszelkie naruszenia mogą być zweryfikowane a zła opinia o danym kliencie czy zleceniobiorcy, przełoży się na mniejsze szanse obsługi przy kolejnych zleceniach. To właśnie w taki sposób można najlepiej wykorzystać nowoczesne technologie i znacząco ułatwić sobie życie. Nie rezygnuj z wygody, przesiadając się do komunikacji miejskiej. Już teraz, możesz jeździć po Poznaniu, w funkcjonalny oraz komfortowy sposób, nie marnując cennego czasu oczekując na przyjazd autobusu czy tramwaju.

 

Aby otrzymać 20 zł na darmowy przejazd Uber Poznań wpisz kod: ed5u5bajue

 

Nie masz jeszcze aplikacji Uber na swoim telefonie? To koniecznie napraw ten błąd i uzyskaj dostęp do znacznie wygodniejszego i tańszego sposobu podróżowania po mieście. Korzystaj z udogodnień nowoczesnych technologii, które oferują komfort na miarę XXI wieku, który jest na wyciągnięcie ręki.